Rapportering av klageAktueltNavEquass
MELLOM   Om Spekter Pluss Kontakt Tiltak for arbeidssψker Arbeidsplassarenaer Produkter og tjenester Lenker
blank
blank
 
blank Kontakt
       
  • Jon A. Pettersen
       
  • Trine Johansen Aga
       
  • Irene Hjelme
       
  • Snefrid Gaalaas
       
  • Oddbjψrn Hagen
       
  • Tone Johnsen Mikkelsen
       
  • Siv Otto
       
  • Benedikte Bψdtker
       
  • Petra Gottwald
       
  • Jan Sverre Stray
       
  • Marianne E. Aarseth
       
  • Jeanette Garvik
       
  • Lillian Tverelv
       
  • Jψrgen M. Haugsdal
       
  • Knut Εrnes
blank          

slogan
blank
blank  


 
Klikk pε bildet for stor versjon av kart
 
Klikk pε bildet for stor versjon av kart
Her holder Spekter Pluss til.
 
Her holder Spekter Pluss til.

Kontakt Spekter Pluss

www.spekterpluss.no
Telefon: 400 27 800
post@spekterpluss.no

Besψks- og postadresse:
Liavegen 10
5132 Nyborg

Kontaktpersoner:
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Daglig leder


Knut Εrnes
direkte tlf. 400 27 802
epost: knut@spekterpluss.no
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Driftssjef


Jan Sverre Stray
direkte tlf. 400 27 809
epost: jansverre@spekterpluss.no
--------------------------------------------

Kvalitetsleder


Siv Otto
direkte tlf. 400 27 803
epost: siv@spekterpluss.no
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Attfψringskonsulent


Petra Gottwald
direkte tlf. 400 27 814
epost: petra@spekterpluss.no
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Administrasjonskonsulent


Snefrid Gaalaas
direkte tlf. 400 27 804
epost: snefrid@spekterpluss.no
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Arbeidsleder Pakking og Montering og Breisteinsεlen


Jeanette Garvik
direkte tlf. 400 27 806
epost: jeanette@spekterpluss.no
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Arbeidsleder Horisont kjψpesenter


Mariann E. Aarseth
direkte tlf. 400 27 810
epost: mariann.aarseth@spekterpluss.no
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Arbeidsleder Εsane Storsenter


Jψrgen M. Haugsdal
direkte tlf. 400 27 807
epost: Jorgen.haugsdal@spekterpluss.no
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Arbeidsleder Pakking og montering


Tone Johnsen Mikkelsen
direkte tlf. 400 27 811
epost: tone@spekterpluss.no
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Arbeidsleder smεindustri


Oddbjψrn Hagen
direkte tlf. 400 27 805
epost: oddbjorn@spekterpluss.no
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Arbeidsleder kantine Εsane Videregεende Skole


Lillian Tverelv
direkte tlf. 400 27 816
epost: lillian@spekterpluss.no
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Arbeidsleder kantine NLA Hψgskolen avd. Breistein


Benedikte Bψdtker
direkte tlf. 400 27 819
epost: benedikte.bodtker@spekterpluss.no
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Arbeidsleder kantine NLA Hψgskolen avd. Sandviken


Irene H. Hjelme
direkte tlf. 400 27 817
epost: irene@spekterpluss.no
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Arbeidsleder kantine Sandviken Sykehus


Trine Johansen
direkte tlf. 400 27 815
epost: trine@spekterpluss.no
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Arbeidsleder Akvariet


Jon. A. Pettersen
direkte tlf. 40027812
epost: @spekterpluss.no




Utskriftsvennlig versjon    
 

blank    
Spekter Pluss AS, Liavegen 10, 5132 Nyborg. Telefon: 400 27 800. E-Post: post@spekterpluss.no
blank